Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Cinemarine'de Bu Hafta

Orijinal Adı: ANNABELLE : KÖTÜLÜĞÜN DOĞUŞU
Açıklama:

Oyuncakçı Samuel (Anthony LaPaglia) ve eşi Esther (Miranda Otto), lanetli bebek Annabelle'i kilitledikten sonra büyük evlerini Rahibe Charlotte ve yanındaki yetim kız çocuklarına açarlar. 12 yıl önce kaybettikleri küçük kızlarının acısını bu şekilde hafifletmeyi düşünmüşlerdir. Ancak bu tam da Annabelle'in aradığı fırsattır, şeytani güçleriyle Janice'i (Tabitha Bateman) etkisi altına alır ve evdeki herkes için korku dolu gün ve geceler böylece başlar.

Yönetmen: David Sandberg
Oyuncular: Miranda Otto , Stephanie Sigman , Lulu Wilson , Talitha Bateman , Anthony LaPaglia
Seanslar: 12:30 14:45 17:00 19:15 21:30
Orijinal Adı: BELALI TANIK
Açıklama:

Dünyanın en iyi korumalarından olan Michael Bryce (Ryan Reynolds), daha öncekilerle hiçbir alakası olmayan bir iş alır: Tıpkı kendisi gibi alanının en iyilerinden olan tetikçi, aynı zamanda eski düşmanı Darius Kincaid'i (Samuel L. Jackson) Londra'dan alıp Lahey'deki Uluslararası Adalet Divanı'na kadar sağ salim götürmesi için görevlendirilmiştir. Ancak bu görev çok zorlu olacaktır, çünkü tetikçiyi susturmak isteyen çok tehlikeli bir diktatör, yol boyunca onlarca adamıyla peşlerinden ayrılmayacaktır.

Yönetmen: Patrick Hughes
Oyuncular: Ryan Reynolds , Samuel L. Jackson , Salma Hayek , Gary Oldman , Elodie Yung
Seanslar: 12:00 14:15 16:30 18:45 21:00
Orijinal Adı: DORAEMON : BUZ DEVRİ MACERASI
Açıklama:

Robot Kedi Doraemon, Nobita ve diğer arkadaşlarını yazın dayanılmaz sıcaklarında biraz serinletmek için Güney Kutbu'nda bir buzdağına götürür. Burada bir park yapıp keyifli zaman geçiren gençler, gizemli bir yüzük keşfederler. Yüzüğün Antarktika'da 100.000 yıl önce gömüldüğünü anladıktan sonra Antarktika'ya giderler ve burada antik bir şehrin donmuş kalıntılarını bulurlar. Gizemi çözebilmek için 100.000 yıl öncesine zaman yolculuğu yapan kahramanlarımız, dünyayı tamamen donmaktan kurtarmak gibi zor bir işi halletmek zorunda kalırlar.

Yönetmen: Atsushi Takahashi
Oyuncular: Tomokazu Seki , Wasabi Mizuta , Yumi Kakazu , Megumi Oohara , Subaru Kimura
Seanslar: 11:00 13:00 15:00 16:30
Orijinal Adı: AÇIK DENİZ 3 : KAFES DALIŞI
Açıklama:

Ekstrem aktivitelerin gösterildiği bir şov programına katılmak isteyen 3 arkadaş, bunun için kafes içinde köpekbalıklarıyla dolu okyanusa dalıp bu deneyimin her anını kameraya almaya karar verir. Ancak dalışa başlayacakları sırada yükselen dalgalar, içinde bulundukları tekneyi batırınca okyanusun ortasında köpekbalıklarıyla başbaşa kalırlar. Bu ölüm kalım savaşında kurtarılmayı bekledikleri saatleri, yine ellerindeki kamera kaydedecektir.

Yönetmen: Gerald Rascionato
Oyuncular: Joel Hogan , Josh Potthoff , Megan Peta Hill , Pete Valley , Christopher Callen
Seanslar: 11:45 13:45 15:45 17:45 19:45 21:45
Orijinal Adı: HER ŞEY
Açıklama:

Sürekli mikrop ve bakterilerden uzak yaşaması gereken, bağışıklık sistemiyle ilgili nadir bir hastalıktan muzdarip 17 yaşındaki Maddy Whittier (Amandla Stenberg) 24 saat evden çıkmadan ve hemşire kontrolü altında hayatını sürdürmektedir. Bu sırada komşuları Olly Bright'ı (Nick Robinson) görür ve tanışarak mesajlaşmaya başlarlar. Hapis hayatı artık canına tak eden Maddy, günün birinde Olly ile birlikte evden kaçıp o yaşına kadar görmek isteyip göremediği her şeyi keşfetmek üzere bir yolculuğa çıkar.

Yönetmen: Stella Meghie
Oyuncular: Amandla Stenberg , Nick Robinson , Anika Noni Rose , Ana De La Reguera , Robert Lawrenson
Seanslar: 11:15 17:00 19:15 21:30
Orijinal Adı: SEVİMLİ EMOJİLER
Açıklama:

Emojiler şehrinde yaşayan ve hepimizin haberleşmesinde büyük yardımları olan emojiler, zor bir durumla yüz yüze gelmiştir. Zalim Digital, iletişimin yapı taşlarından olan @ işaretini çalmıştır. Emojilerin bir an önce @ sembolünü kurtarmaları ve işleri yeniden yoluna koymaları gerekmektedir.

Yönetmen: Alexander Romanetz
Oyuncular: Ahmet Taşar, Arda Kavaklıoğlu, Banu Altay
Seanslar: 11:00 12:30 14:15
Orijinal Adı: KARA KULE
Açıklama:

11 yaşındaki Jake Chambers (Tom Taylor), rüyalarında gördüğü, ancak kimsenin varolduğuna inanmadığı Orta Dünya'yla ilgili ipuçlarını takip ederek buraya ulaşmayı başarır. Burada yine rüyalarında gördüğü Silahşör Roland Deschain (Idris Elba) ile karşılaşır. Deschain, yıllarca kendi evrenlerini korumak için Kara Kule'yi savunmuştur, ancak Siyahlı Adam (Matthew McConaughey) oraya ulaştığında hem Orta Dünya, hem de insanların dünyası yok olacaktır. Ona engel olabilmek silahşör, genç Jake ile zorlu bir yolculuğa çıkacaktır.

Yönetmen: Nikolaj Arcel
Oyuncular: Idris Elba , Matthew McConaughey , Tom Taylor , Katheryn Winnick , Abbey Lee
Seanslar: 11:45 15:00 17:15 19:00 22:00
Orijinal Adı: CUMALİ CEBER : ALLAH SENİ ALSIN
Açıklama:

Emekliliğine 1 gün kala patronuyla kavga edip işinden olan Cumali Ceber, okudukları okuldan bir türlü mezun olmayı beceremeyen 2 oğlunu yanına alarak Kuşadası'nda lüks bir otele tatile gider. Tatil boyunca başına gelenler filmde konu ediliyor.
Cumali Ceber karakteri, Halil Söyletmez'in sosyal medyada yarattığı, Türkiye'nin popüler fenomenlerinden biri olarak bu kez sinema filmiyle izleyici karşısına çıkıyor.

Yönetmen: Gökhan Gök
Oyuncular: Halil Söyletmez , Doğa Konakoğlu , Emre Keskin , Ece Seçkin , Ferhat Göçer
Seanslar: 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15
Orijinal Adı: VALERİAN VE BİN GEZEGEN İMPARATORLUĞU
Açıklama:

28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı'nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir.  Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline'nin görevi bu güç aktif olup Alpha'yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.

Yönetmen: Luc Besson
Oyuncular: Dane DeHaan , Cara Delevingne , Ethan Hawke , Clive Owen , Rihanna
Seanslar: 16:00 19:00 21:45
Orijinal Adı: MAYMUNLAR CEHENNEMİ 3 : SAVAŞ
Açıklama:

İnsanlar ve maymunlar arasında sürmekte olan savaşta iki taraf da kayıplar vermekle birlikte maymunların durumu daha kötüye gitmeye başlamıştır. Maymunların başındaki Sezar (Andy Serkis), insan güçlerini yöneten acımasız Albay McCullough'a (Woody Harrelson) meydan okuyabilmek için tüm cesaretini toplamak zorundadır. Bu savaş, dünyanın geleceği için belirleyici olmaya gebedir.

Yönetmen: Matt Reeves
Oyuncular: Woody Harrelson , Andy Serkis , Karin Konoval , Judy Greer , Amiah Miller
Seanslar: 13:30 18:30 21:30