Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Cinemarine'de Bu Hafta

Orijinal Adı: TRANSFORMERS 5: SON ŞÖVALYE
Açıklama:

Serinin 4. filmi Kayıp Çağ'daki olayların ve Optimus Prime'ın gidişinin ardından insanlarla robotların savaşı sürmektedir. Bu savaşın bitebilmesi için geçmişteki sırların gün yüzüne çıkarılması ve Transformerlar'ın dünyadaki varlıklarının dayandığı kökenin anlaşılması gerekmektedir. Bu zorlu görev ise, tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve profesör Vivian Wembley'e (Laura Haddock) düşecektir.

Yönetmen: Michael Bay
Oyuncular: Anthony Hopkins , Mark Wahlberg , Josh Duhamel , Tyrese Gibson , Ken Watanabe
Seanslar: 11:30 12:30 14:30 15:30 17:30 18:30 20:30 21:30
Orijinal Adı: TAVŞAN OKULU
Açıklama:

Zamanını türlü hınzırlıklarla meşgul olarak geçiren Max, yaptığı küçük kaza sonucu kendini sihirli tavşanların bulunduğu bir okulda bulur. Tüm tatilini burada geçirmek durumunda kalan Max, burada Emma ve başka üstün yetenekli tavşanlarla tanışır. Tavşanlara güç veren altın yumurtayı çalmak isteyen tilkilere karşı arkadaşlarıyla mücadele edecek ve hayatla ilgili çok şey öğrenecektir.

Yönetmen: Ute Von Münchow-Pohl
Oyuncular: Senta Berger , Friedrich Von Thun , Jule Böwe , Constantin von Jascheroff , Tim Sander
Seanslar: 12:00 13:45 15:30
Orijinal Adı: BÜYÜ 2
Açıklama:

Bir zamanlar bolluk içinde, mutlu insanların yaşadığı bir köye gelen gizemli bir kadın tüm düzeni alt üst etmiştir. Bu kadının köylülere cinleri musallat ettiğine inanılmaktadır. Öğretmenlerinin yönlendirmesiyle bu köye ziyarete giden bir grup üniversite öğrencisini de korku dolu olaylar beklemektedir.
İlk filminden 13 yıl sonra gelen Büyü 2'nin çekimleri İzmir'in Ödemiş ilçesinin Birgi köyünde gerçekleşti. Filmdeki olaylar, bu köyde yaşandığı söylenen hikayelere dayandırılıyor.

Yönetmen: Adnan Güler
Oyuncular: Gizem Salkım , Özgül Kavruk , Melih Değirmenci , İleyna Kıyak , Yeşim Salkım
Seanslar: 11:45 13:45 15:45 17:45 19:45 21:45
Orijinal Adı: ARABALAR 3
Açıklama:

Tecrübeli yarışçı Şimşek McQueen, elde ettiği bütün başarılara rağmen artık yeni nesil yüksek teknoloji ürünü arabaların gerisinde kalmaya başlamıştır. Özellikle de çaylak Jackson Storm, ortalığı kasıp kavururken herkes McQueen'in pabucunun artık dama atıldığını düşünmektedir. Ancak eski şampiyon, yeni yarış teknisyeni Cruz Ramirez'in de yardımlarıyla daha hızlı olamasa da daha akıllı hareket ederek Storm'u geçip Piston Kupası'nı alabilmek için yeniden bir şans yakalayacaktır.

Yönetmen: Brian Fee
Oyuncular: Owen Wilson , Tony Shalhoub , Kerry Washington , Chris Cooper , Armie Hammer
Seanslar: 11:00 12:00 13:15 14:15 15:30 16:30 18:45 21:00
Orijinal Adı: DECCAL 2
Açıklama:

İlk filmin baş karakteri Duygu, 6 Haziran 2016'da bebeğini dünyaya getirmesinin ardından kendini öldürmüş, bebeği ise çocuğu olmayan bir aileye evlatlık verilmiştir. Ancak şeytani tarikat bebeği yakından izlemekte, Venüs tutulmasının gerçekleşeceği zamana dek sabırla beklemektedir. Nitekim Venüs tutulmasının olduğu gün bebeği kendi kanından birinin emzirmesi halinde kehanet devam edecektir, bu amaçla Duygu'nun kardeşi Öznur'u rehin tutmaktadırlar. Bu ayinin gerçekleşmesine engel olmaya çalışan iç ve dış tarikatlar ise, bebeği bulabilmek için var güçleriyle araştırmalarına devam ederken, çocuğu evlat edinen çift için zor zamanlar başlayacaktır.

Yönetmen: Özgür Bakar
Oyuncular: Murat Prosçiler , Burak Sarımola , Gülay Hayır , Murat Volkan Cal , Emel Karaköse
Seanslar: 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Orijinal Adı: MUMYA
Açıklama:

2000 yıl kadar önce Mısır kraliçesi olmak üzereyken yaptığı yanlış bir tercih nedeniyle hakettiği tahtı alamadan mumyalanıp toprağın altına gömülen Ahmanet (Sofia Boutella), binyıllar boyunca toprağın altında kalmıştır. Bölgede bulunan Nick Morton (Tom Cruise) Ahmanet'in beklediği yeri tesadüfen ortaya çıkarınca binlerce yıldır bekleyen kötü gücü ve laneti de istemeden serbest bırakmış olur. Hak ettiği yere ulaşana dek karşısına çıkan her şeyi yakıp yıkmaya kararlı prensese engel olabilmek için Morton ve aynı ekipte yer alan Jenny (Annabelle Wallis) birlikte mücadele edecektir.

Yönetmen: Alex Kurtzman
Oyuncular: Tom Cruise , Annabelle Wallis , Sofia Boutella , Russell Crowe
Seanslar: 11:45 13:00 14:15 15:30 16:45 18:00 19:15 20:30 21:45
Orijinal Adı: WONDER WOMAN
Açıklama:

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalar.

Filmde Gal Gadot, Wonder Woman karakterini Batman v Superman filminden sonra 2. kez canlandırıyor.

Yönetmen: Patty Jenkins
Oyuncular: Gal Gadot , Chris Pine , Robin Wright , Connie Nielsen , David Thewlis
Seanslar: 12:30 15:30 18:30 21:30
Orijinal Adı: KAPTAN DÜŞÜKDON: DESTANSI İLK FİLM
Açıklama:

İki yaratıcı ve muzip dördüncü sınıfa giden arkadaş, George Beard ve Harold Hutchins, kötü kalpli lise müdürleriyle bir anlaşmazlık yaşarlar. Müdür ikiliyi ayrı sınıflara koymakla tehdit edince iki arkadaş yanlışlıkla lise müdürlerini hipnotize eder. Hipnoz sonucu müdür bir çizgi roman karakteri olan iyi kalpli ve lastik donlu Kaptan Düşükdon’a dönüşür. Ancak süper kahramanlık sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Yönetmen: David Soren
Oyuncular: Ed Helms , Kevin Hart , Thomas Middleditch , Nick Kroll , Kristen Schaal
Seanslar: 11:15 13:15 15:15 17:15
Orijinal Adı: KARAYİP KORSANLARI 5: SALAZAR'IN İNTİKAMI
Açıklama:

Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), denizde yıllar boyu yaşadığı tehlikeli maceraların ardından bir kez daha zor duruma düşmüştür. Gaddar Kaptan Salazar (Javier Bardem), hayaletli gemisiyle birlikte sonunda şeytan üçgeninden kurtulmuş, karşısına çıkan tüm korsanları yok etmeye ant içmiştir. Jack Sparrow'un tek kurtuluş umudu, sahibine denizlerin mutlak kontrolünü veren Poseidon Asası'nı bulmaktır. Bu zorlu yolculukta ona güzel astronom Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve dik kafalı denizci Henry (Brenton Thwaites) eşlik edecektir.

Yönetmen: Joachim Rønning, Espen Sandberg
Oyuncular: Johnny Depp , Javier Bardem , Brenton Thwaites , Kaya Scodelario , Orlando Bloom
Seanslar: 11:30 14:00 16:30 17:30 19:00 20:00 21:30