Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Cinemarine'de Bu Hafta

Orijinal Adı: HAN SOLO : BİR STAR WARS HİKAYESİ
Açıklama:

Dünyanın en iyisi olmaya karar veren genç Han Solo, kaçakçılık için toplanan bir ekibin üyesi oluyor ve hayat boyu yanında olacak olan yardımcı pilotu Chewbacca ile güçlerini birleştiriyor. Yıllarca dostluğunu sürdüreceği Lando Calrissian ve Qi'ra da bu macerada Han Solo'ya eşlik ediyor.

Yönetmen: Ron Howard
Oyuncular: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke
Seanslar: 11:00 13:30 16:15 19:00 20:30 21:45
Orijinal Adı: HÜRKUŞ : GÖKLERDEKİ KAHRAMAN
Açıklama:

I. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı’nda görev yapan, düşman uçağı düşüren ilk Türk pilot olan Vecihi Hürkuş’un hayatı beyaz perdeye aktarılıyor. Henüz 16 yaşındayken uçma sevdasının peşinden giden Vecihi Hürkuş, hayatını uçak üretmeye ve yeni pilotlar eğitmeye adadı.  Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden pilot ve mühendis Vecihi Hürkuş'un hayatının anlatılacağı filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstleniyor.

Yönetmen: Kudret Sabancı
Oyuncular: Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca, Miray Daner
Seanslar: 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00
Orijinal Adı: YOL KENARI
Açıklama:

Kasaba açıklanamayan ölümler ve gizemli doğa olaylarının etkisi altındadır. Kasaba yerlisi yaşananlara anlam vermeye çalışırken, genç bir adamın kasabaya çalışmaya gelmesi durumları daha da karıştırır. Kasabanın kahvesinde çalışan genç adamın sırtında gördükleri bir leke tüm kasaba halkının ayağa kalkmasına neden olur. Adam hakkında çıkan dedikodular hızlıca yayılır ve herkes onun Mehdi olduğuna inanmaya başlar.

Yönetmen: Tayfun Pirselimoglu
Oyuncular: Ercan Kesal, Tansu Biçer, Nalan Kuruçim
Seanslar: 19:15 21:45
Orijinal Adı: KÜÇÜK CADI
Açıklama:

Die kleine Hexe, küçük bir cadıdır. Onun yeteneklerini iyi kullanabilen müthiş bir cadı olması için fedakarlık yapması gerekir. Küçük cadının en büyük isteği büyük festivalde dans edebilmektir. Ancak gelecek sene gerçekleşecek olan festivale girebilmesi için sınava girmesi ve kitapta yer alan bütün büyüler üzerinde ustalaşması gerekir. Küçük cadı hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başlar. Ama kötü kalpli cadı Rumpumpel küçük cadının hedefine ulaşmasını engellemek için her türlü yolu dener. Küçük cadı kitaptaki tüm büyüleri ezberleyip hayalini kurduğu festivale katılmaya başarabilecek midir?

Yönetmen: Michael Schaerer
Oyuncular: Karoline Herfurth, Suzanne von Borsody, Momo Beier
Seanslar: 11:00 12:45 15:00
Orijinal Adı: PETER PAN VE TINKER BELL : SİHİRLİ DÜNYA
Açıklama:

Peter Pan ve arkadaşları gizli adada mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Adanın huzuru için Peter Pan ve arkadaşlarının gizli adayı ve sihirli kitabı korumalıdır. Fakat Kaptan Kanca ve korsanları bir süredir peşinde oldukları Peter Pan ve arkadaşlarını güçlerini kötüye kullanarak ele geçirir. Gizli ada ve sihirli kitap artık tehlike altındadır. Tinker Bell ve arkadaşları Peter Pan ve sihirli kitabı kurtarıp adanın güvenliğini sağlayabilecek midir?

Yönetmen: Chandrasekaran G.
Oyuncular: Michelle Molineux, Sarah Natochenny, Michelle Creber
Seanslar: 11:00 12:45 14:45 16:45 18:30
Orijinal Adı: RENKLİ BALIK YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ
Açıklama:

Ailesi ve diğer deniz canlıları ile birlikte akvaryumda yaşayan Renkli isimli balık, yeni dünyalar keşfetmek ister. Fakat bu isteğini gerçekleştirmesi kolay değildir. Üstelik ailesi ve akvaryumun tüm düzenini elinde bulunduran Mor Gözlü Ahtapot buna izin vermez. Akvaryumdan dışarıya sıçrayıp neler olduğunu öğrenmeye çalışan Renkli akvaryumun içinde bulunduğu evin çocuğu Deniz ile tanışır. İkili kısa sürede arkadaş olur. Deniz'den dış dünya ile ilgili birçok şey öğrenen Renkli, bunları akvaryum canlılarına anlatmaya başlayınca Mor Gözlü Ahtapot ile arasında çatışma başlar. Renkli, her şeye rağmen hayallerini gerçekleştirip yeni dünyalar keşfedebilecek midir?

Yönetmen: Burhan Gün
Oyuncular: Selay Taşdöğen, Fatih Er, Nihan Omuz
Seanslar: 11:00
Orijinal Adı: DEADPOOL 2
Açıklama:

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya atılır.

Yönetmen: David Leitch
Oyuncular: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin
Seanslar: 11:30 12:45 14:00 15:15 16:30 17:45 19:00 20:15 21:30
Orijinal Adı: BAL KAYMAK
Açıklama:

Balkanların harika atmosferini kendine fon yapan Bal Kaymak, küçücük boyuna kocaman bir kalp sığdıran küçük kız çocuğu Bade'nin, dünyanın en iyi balını üreten aksi dedesi ve dünyanın en iyi kaymağını yapan küskün ninesi arasında kalışının umut dolu hikayesini anlatıyor.

Yönetmen: Onur Tan
Oyuncular: Tarık Ünlüoğlu, Sabina Ajrula, Beren Gökyıldız, Filiz Ahmet
Seanslar: 11:00 11:30 13:30 15:30 17:15
Orijinal Adı: KRAL ŞAKİR OYUN ZAMANI
Açıklama:

Laboratuvarda yapılan bir deney hiç beklenmedik sonuçlar doğurur. Deney sonucu Fil Necati’nin telefonundaki oyun ile gerçek dünya arasında bir kapı açılır. Şakir’in ne yapıp edip dünyayı kurtarması gerekir. Ailesi ile kendini Fil Necati'nin cep telefonunun içindeki oyunda bulan Şakir, gerçek dünya sona ermeden bütün oyunları tamamlayıp oyunu durdurmalıdır. Fakat bu hiç de düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Şakir ve ailesi dünyayı kurtarmaya çalışırken bir yandan da onu durdurmaya çalışan düşman ve tehlikeli video oyun kahramanlarıyla da savaşmak zorunda kalır.

Yönetmen: Berk Tokay, Haluk Can Dizdaroğlu
Oyuncular: Atilla Şendil, Levent Ünsal, Mustafa Oral
Seanslar: 11:30 13:30 15:30 17:30
Orijinal Adı: DOĞRULUK MU CESARET Mİ?
Açıklama:

Türkçede "Doğruluk mu Cesaret mi" olarak adlandırdığımız oyunu temel alan korku filminde, bir grup arkadaş içinde bulundukları tehlikeyi bilmeden oyuna dahil oluyor. İlk başta oyunun ciddiyetini kavrayamayan gençler, yaşanan tuhaf rastlantıların üzerinde durmuyor. Ancak içlerinden biri yapacağını iddia ettiği herhangi bir şeyi yapmayı reddettiğinde ya da yalan söylediğinde bunun bedelini hayatıyla ödüyor. Oyunun ne kadar ölümcül olduğunu fark eden arkadaş grubu, hayatta kalabilmek için zamana karşı yarışmaya başlıyor.

Yönetmen: Jeff Wadlow
Oyuncular: Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane
Seanslar: 19:30 21:45
Orijinal Adı: AVENGERS : SONSUZLUK SAVAŞI
Açıklama:

Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır.

Yönetmen: Joe Russo, Anthony Russo
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans
Seanslar: 12:15 15:15 18:15 21:15