Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Ayten Özçakmak & Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ayten Özçakmak & Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
0533 728 17 65
Mandalin Cad. 82B/30
Ayten Özçakmak & Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1981 doğumlu SMMM Ayten Özçakmak, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümü mezunu olup, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalı İşletme Bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır.

Muhasebe mesleğini bir hayat felsefesi haline getirerek, mesleğinin gerektirdiği etik kuralların bilinciyle farklı ve kaliteli bir hizmet sunmakta, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket etmektedir.

Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 

Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz, mali mevzuattaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.
 

Kısacası büromuz, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.