Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Besiad

Besiad
0533 271 58 32
Yasemin Sokak, Kapı No : 308
Besiad

Besiad (Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği) 2003 yılında Bodrum merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda Bodrum esnaf ve iş adamlarının sosyalleşmesi, örgütlenmesi ve iş dünyasına yönelik geliştirme faaliyetlerini hedefleyen dernek, gün geçtikçe Bodrum iş dünyası ve sivil toplum hayatında çok önemli bir boşluğu doldurur hale gelmiştir.

Bugüne kadar Bodrum ve bölgesinde, ekonomik, ticari, iş dünyası ile ilgili konularda sayısız faaliyetlerde bulunmuş, kalıcı hizmetler vermiştir. Besiad, Bodrum merkezli olmasına rağmen ülke çapında federasyon ve konfederasyonlar ile önemli ilişkiler içindedir. Ülkemizdeki ve Bodrum'daki gelişmeleri yakından takip etmekte, hukuki ve mali konularda eğitimler, paneller, toplantılarla üyelerini ve Bodrum iş dünyasını bilgilendirmekte, üyelerine ekonomik avantajlar sağlamakta, üyeler arası ticari ilişkileri geliştiren organizasyonlar yapmaktadır.

Gesifed (Güney Ege Sanayici ve İş Adamları Federasyonu) kurucu üyesi, Türkonfed üyesi, Muğla Teknopark A.Ş. kurucu ortağı olan Besiad, Bodrum ve bölgesinde iş hayatını geliştirmek, eksiklik ve yanlışlıkları gündeme getirmek, ekonomik ve ticari alanda sivil toplum hizmetlerini yerine getirmek misyonlarını sürdürecektir.