Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Bun Design

Bun Design
0 252 317 08 48
Alazeytin Sokak, Kapı No: 265

Bun Design artık Bodrum OASİS’te!

Yaşama, fonksiyonel tasarım ve eğlence ekliyoruz. Bunun için eşsiz stilde form, renk ve malzemeden ürünler seçiyor ve teknik kalitesi kadar geniş tüketici kitlesi için uygun fiyatlı olmasına da önem veriyoruz. Bütün bu ürün gamına uygun atmosferdeki perakende mağazalarımızda müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ürünlerimizin her biri müşteri tarafından kolayca tanınabilir ve hoşa gidebilecek sağlam bir marka yaratıyoruz.

Saatler, çerçeveler, aydınlatmalar, küçük mobilyalar, ajanda ve defterler, mutfak banyo aksesuarları, kişisel aksesuarlar, rengarenk çantalar ve cüzdanlar, masa ve ofis aksesuarları ürün gamımızı oluşturmakta.

Bugün, dünyanın farklı ülkelerinden bir çok tasarımın bulunduğu mağaza koleksiyonumuzun yanında tasarım ilkesi ve çıkış noktası olarak günlük yaşamda kullandığımız, işe yarayan, tasarım değeri olan ürünleri üretmeye başladık. Özellikle 2016 yılında kendi üretimi olan aydınlatma ve mobilya üzerine önem vererek hem mağazalarında hem de Internet sayfasında müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Eğer aynı hediyeler ve ürünlerden sıkıldıysanız, farklılık arıyorsanız sizi de Oasis AVM Mağazamıza bekleriz.