Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Chakra

Chakra
0 252 317 06 09
Limon Sokak, Kapı No : 249 - 250 - 251
Chakra

HAKKIMIZDA

2005 yılında yaratılan ve yüzde yüz Türk markası olan Chakra, Denizli'nin büyük sanayi kuruluşlarından Kocaer Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Kocaer Tekstil'e bağlıdır. Özellikle dokunma duyunuzu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçlarınızı cevaplayan ürünleriyle sevilen ve tercih edilen bir marka oldu.

Chakra markası, doğallığın pozitif enerjisini, evlere hatta banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına taşıma düşüncesiyle yaratıldı.

Markanın bambu odaklı koleksiyonları, insan-doku iletişimini pozitif yaşam enerjisi ile birleştirmektedir.

Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları, ev giyimi, ev aksesuarları, aromatik yağ, koku, kandil, mum ve vücut bakım ürünleriyle saf, temiz, kaliteli ve ince zevkli tanımlamalarıyla bütünleşen Chakra, mağazalarında da aynı hisleri uyandırmak için özel tasarımlara imza atıyor.

Yalın zevk, duru ambiyans ve içine çeken dinginlik Chakra mağazalarını oluşturan başlıca unsurlardır.

Ev-banyo tekstili ve kişisel bakım sektörünün yeni katma değeri Chakra, ürünleri, mağaza konsepti ile akla gelen ilk markalar arasında hızla yükseliyor.

 

CHAKRA MANİFESTO

Birçok kişi hızla akıp giden hayatımızdan bir kaçışımızın olmadığını iddia ediyor. Her şeyin kalitesinin düştüğü ve yapaylaştığı yaşantılarımıza bir alternatif olmadığını... Ancak biz yaşamın farklı olabileceğine inanıyoruz. Doğayı seviyor, onu her anımızda hissetmek istiyoruz. Kendimizi seviyor, değerli olduğumuzu biliyoruz. Hayatımıza giren her şeyin doğal olmasının ve bizi iyi hissettirmesinin önemini biliyoruz. Biz o huzurlu doğal anları mümkün olduğunca yaşamak ve bunu korumak istiyoruz. Ruhun, bedenin ve aklın uyumuna inanıyoruz. Her deneyimimizde doğalı ve kaliteyi arıyoruz. Yaşadığımız eko-sisteme karşı sorumlu hissediyor, ona uygun davranıyoruz.

BİZ; DOĞAYLA VE KENDİMİZLE BAĞ KURMANIN ÖNEMİNİ BİLEN, HİSSETTİKÇE VAR OLAN CHAKRA AİLESİYİZ.