Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Flormar

Flormar
0 531 104 47 65
Payem Sokak, Kapı No: 245
Flormar

İTALYA'NIN MİLANO KENTİNDE DOĞAN FLORMAR, 40 YILI AŞKIN SÜREDİR İTALYAN MODASINDAN ALDIĞI İLHAMLA DÜNYA KADINLARINA GÜZELLİK SUNUYOR.

Kurulduğu yıldan bugüne kadınların öncelikle oje seçiminde vazgeçilmez markası haline gelen Flormar takip eden yıllarda ise renkli kozmetik üretimine başladı. Eşsiz renk skalasına zaman içinde yeni kategoriler eşlik etti. Allıktan fondötene, fardan maskaraya, rujdan ojeye, parfümden cilt bakım ürünlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesini yüksek kalite ve uygun fiyat prensibi ile tüm kadınların beğenisine sunmaya başladı. Bu sayede dünya kadınlarını moda ile makyajın eşsiz uyumundan oluşan renkleriyle buluşturdu.

Flormar, bugün dünyanın hem en iyi bilinen hem de en çok güvenilen kozmetik markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Flormar, renklerle yolculuğunda hep yanında olan kadınlara daha güzelini sunmak için dünyanın dört bir yanında mağazalar açmaya devam ediyor.

İtalya'da başlayan serüvenine bugün dünyanın farklı destinasyonlarında göreceğiniz mağazalarıyla devam eden Flormar her zevke ve ihtiyaca yönelik yüzlerce ürünü 5 kıtada 80'den fazla ülkede satışa sunuyor.