Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Le Mirage

Le Mirage
0 252 317 17 12
Selvili Sokak, Kapı No: 135

2003 yılından bu yana  sağlık ve güzellik hizmetini Bodrum Oasis'te sunmakta olan Climax Özel Sağlık Hizmetleri ve Güzellik Merkezi TİC. AŞ. sektör tecrübesini harmanlayarak 2017 yılında İnstitute Le Mirage Beauty Center'ı açmıştır. Şirket sahibi Feride Çağlar ve uzman  kadrosunun İnstitute Le Mirage Beauty Center'da birlikte sunduğu, zayıflama ekipmanları ve teknolojik altyapısı ile sizlere daha rahat ve daha modern bir ortamda sağlıklı güzellik mantığıyla kurulmuştur.

Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu İnstitute Le Mirage Beauty Center, koşulsuz müşteri memnuniyeti sunma konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir.

Günümüz koşullarında her gün yenilenen teknolojinin birebir takipçisi olan merkezimiz de, FDA (Dünya Sağlık Örgütü) onayı almış teknolojik sağlık, zayıflama ve güzellik ekipmanları kullanmaktadır.

İnstitute Le Mirage Beauty Center'da tüm işlemler öncesi, konunun uzmanları tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek amacı ile müşterinin gereksinim analizi yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleşmektedir.

İnstitute Le Mirage Beauty Center'da medikal cilt bakımı, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme, saç ve sakal kayıplarının çözümleri ve mesotherapy uygulamalarını tercih edebilir ve doğal güzellik kazanabilirsiniz.

Vizyonumuz; Le Mirage İnstitute Beauty Merkezi olarak sağlık, güzellik ve estetik sektöründeki tecrübelerimizi son teknoloji ekipmanlar ile birleştirerek, profesyonelliğimizi hizmetlerimizdeki kalite ile birlikte müşteri beklentilerine güvenilir cevaplar sunabilmek, önceliklerimizin başında yer almaktadır. Müşteri beklentileri ve sektör gelişimi içerisinde kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak en önemli pirensibimizdir. 

Misyonumuz; müşterilerimizin sağlığı, güzelliği ve estetiği için değer sağlamak amacıyla, gerekli unsurlara uygun kalitede hizmet sunmaktır. Çalışmalarımıza her geçen gün yenilikler ekleyerek sizlere verebileceğimiz hizmetlerin alanını, teknolojinin faydalarından yararlanarak sizlere en iyisini sunabilmek için çalışıyor ve bu konuda da ilerlemeye devam ediyoruz.

Sizin için uygun olanı seçin ve kendinizi biraz şımartın.

“Unutmayın hiçbir şey sizin güzelliğiniz den daha güzel değildir”