Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Nike

Nike
0 252 317 19 92
Papatya Sokak, Kapı No: 117 - 118
Nike

1972 senesinde koşucular tarafından kuruldu. Kosuculara ilham verir ve daha iyi performans cikartmaları için yenilikler sağlar.

Yalı Spor:

Yalı Spor, 1989 yılında merkez Karşıyaka olmak üzere İzmir'de kuruldu. İzmir'in Karşıyaka semtindeki Yalı caddesinde ilk mağazasını açtığında bu büyüme serüveni başlamış oldu.

Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye'nin birçok yerinde açmış olduğu mağazalarla büyüyen ve genişleyen Yalı Spor, aynı zamanda birbirinden kaliteli markalarla iş ortaklığını sürdürerek hedef çıtasını da her geçen gün yükseltiyor.

Şu an İzmir başta olmak üzere Aydın, Afyon, Nevşehir, Tekirdağ, Manisa, Denizli, Muğla, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Kuşadası'nın yanı sıra İstanbul'da da mağazaları bulunan Yalı Spor her geçen gün mağazalar zincirine bir yenisini ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Spor perakendeciliğinde mağazalarında gerçekleştirdiği birebir hizmetin yanı sıra internet üzerinden satışla da, dünya markalarını tüm Türkiye'nin ayağına getiren Yalı Spor, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ana ilkesi benimseyerek Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Sperry, Levi's, Skechers, Onitsuka Tiger, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Superga, Asics, FILA, The North Face, Salomon, New Era ve Merrell gibi dünyadaki lider spor giyim markalarını aynı çatı altında toplamayı başardı.

Yalı Spor, 2000li yıllarla birlikte ciddi bir büyüme hamlesi gerçekleştirdi. Günümüzde 50'yi aşan mağazasıyla varlığını sürdüren Yalı Spor, temsil ettiği kaliteyi ve güveni artık sadece İzmir'de değil, tüm Türkiye'de sağlıyor.

Yalı Spor'un başarısının arkasında, sayıları 800'ü aşan özverili çalışanı ile müşteri memnuniyetini ve sürekli değişim ile hedefleyen yönetim kadrosu bulunmaktadır. Nike, Bodrum'da Sadece Oasis'de...