Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Noor Silver & Diamond

Noor Silver & Diamond
0 252 317 11 22
Mandalin Caddesi, Kapı No: 444
Noor Silver & Diamond

Firmamız 20 yılı aşkın süredir Suudi Arabistan Cidde de sürdürdüğü faliyetlerini, gelen müşteri talepleri dogrultusunda daha farklı ve kurumsal bir yapıda yükseltme kararı almış, bunun sonucunda farklı bir yapılanmaya gitmek kaçınılmaz olmustur.

İşleyişini yeniden yapılandırmasıyla Noor, ev dekorasyonu ve mücevher tasarımında öncü bir marka haline gelmiş, bütün koleksiyonlarının yurtiçi ve uluslararası pazarlarda satılması ile dünya çapında geniş bir müşteriye sahip olmuştur. Noor Group, kendini tamamen müşterisine adamıştır ve her zaman ürünlerinin arkasında durmaktadır.

En yüksek kalitede ürün üretimi yapıyor olmaktan ve müşteri hizmetinde en yüksek standartları koruyor olmaktan dolayı ayrıca gurur duymaktadır. Geçmişteki tecrübelerimiz ve gelen müşteri talepleri doğrultusunda mevcut ürün çeşitlerimizi ve çalışma tarzımızı tamamı ile değistirmiş sattığımız malın kalitesinden emin olmak ve bunu sürekli kılmak adına, NOOR GROUP'u kurmuş ve bugün pazara sunduğu tüm ürünleri kendi tesislerinde üretebilir hale gelmiştir. Kendi ürünlerimizi tasarlayıp üretiyor olmamız, ürün kalitemizi durmaksızın geliştirmemize ve müşteri memnuniyetimizi yükseltmemize imkan vermiş olduğu gibi, mücevher endüstrisindeki geniş bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tek tek karşılayabilmemize olanak sağlamaktadır.

Günümüzün kaçınılmaz olgularından biri olan pazarlama faliyetlerine büyük önem veren firmamız, yurtiçi ve yurtdışında konusu ile ilgili bir çok oluşuma katılmış , sahip olduğu bilgi ve birikimi, dünya çapında farklı firmalar ile paylaşma imkanı bulmuştur.