Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Oasis Yönetim (Botim AŞ)

Oasis Yönetim (Botim AŞ)
0 252 317 00 02 (pbx)
Yasemin Sokak, Kapı No: 315 - 316
Oasis Yönetim (Botim AŞ)

1997 yılında kurulan Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş., profesyonel alışveriş merkezi yönetim şirketidir. 7 Nisan 1998 yılında kurulan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi'nin yönetimini aynı yıl üstelenen Botim A.Ş.nin açılımı BODRUM TİCARET İŞLETME MERKEZİ'dir.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği (International Council of Shopping Centres, ICSC ), Alışveriş Merkezleri ve Parakendeciler Derneği (AMPD) üyesi olan Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. Mali İşler ve Kiralama, Halkla İlişkiler, İdari İşler, Teknik, Güvenlik, Temizlik hizmetleriyle Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi'nin yaşam kalitesini artırmaktadır.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günden bu yana genç, dinamik, yeniliklere açık potansiyel ziyaretçinin nabzını tutabilen yetenekli, tecrübeli ekibiyle etkin yönetim ve hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte, Bodrum ve yakın çevresinde alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda ''Bodrum'un Yaşama Alanı'' olarak da hizmet vermeye devam etmektedir.