Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Porland

Porland
0 252 317 02 60 - 63 - 64
Menekşe Sokak, Kapı No : 421 - 422 - 423 Showroom Pinar Sokak, Kapı No : 228 - 229
Porland

Porland, Stüdyo Mağaza ve Porland Fabrika Mağaza olarak konumlandırdığı iki ayrı mağazasıyla şimdi de Bodrumlular ile buluşuyor.

2000 yılında Bağdat Caddesi'nde açtığı ilk stüdyo mağazası ile dekorasyon kavramına farklı bir bakış açısı sunan Porland, 3 Mayıs'tan itibaren Bodrum'da yepyeni yüzüyle dekorasyonda fark yaratanlarla buluşuyor.

Bodrum'un en sevilen alışveriş noktası Oasis AVM'de, 121 metrekare alanda Stüdyo Mağazası ve 623 metrekare alana sahip Fabrika Mağazası ile hem ev hem de gastronomi müşterilerine hitap eden Porland, dekorasyonda stil oluşturan binlerce çeşit, renk ve desen sunuyor.

Perakendede Türkiye'nin çeşitli yerlerinde hizmet veren on yedi mağazasına iki yeni mağaza daha eklemenin heyecanını yaşayan Porland, yüksek bir standarda ulaştırdığı mağazacılık anlayışını Bodrum mağazalarında da geliştirerek devam ettiriyor.

Porland'ın Fabrika Mağazası, hem ev hem de gastronomi tüketicisini bir araya getirirken, Stüdyo Mağazasın da ev kullanıcıları için birbirinden özel tasarımlı ürünler sergileniyor.