Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

White & Beige

White & Beige
0 252 317 12 14
Kültür Caddesi, Kapı No: 502
White & Beige

White & Beige, İlgi Hediyelik Eşya Ltd. Şti. nin perakende pazarda hizmet veren konseptidir.

Hediyelik eşya ve yapay çiçek konularında ülke pazarımızda %25 pazar payına sahip olan kurumumuz bu yapısıyla ilk iki firmadan biri olma konumunu korumaktadır. İlgi Hediyelik Eşya yaklaşık 20 yildan beri İstanbul'da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye, Avrupa ve Uzak Doğu'dan bize özel üretilen ürünlerin ithalat ve ihracatı ana faaliyet alanımızdır. Bu ürünlerimiz ülkemizde bir çok bilinen markaların yanı sıra, yaklaşık ülke genelinde 500 perakende noktada satılmaktadır. Bu yapı gözönüne alınarak White&Beige tamamen farklı bir konsepte bürünerek perakende pazara hazırlanmıştır.

İstanbul Şişli'de 1500 m2 merkezimiz, Avrupa yakası İstoç'da 2.000 m2 showroomumuz, Anadolu yakası Dudullu'da 5.000m2 depomuzda 70 personelimizle faaliyetimizi sürdürmekteyiz. İlgi Hediyelik Eşya aynı zamanda bir çok avm, otel, rezidans, villa vb. yapılarda dekoratif uygulama hizmetlerini sürdürmektedir. Konsepti oluştururken var olan yapımız içine ev tekstili gamını ekledik.

Ev tekstili ürünlerimiz konsept doğrultusunda stilistlerimiz tarafından tasarlanmakta ve tümü ülkemizde üretilmektedir. White&Beige yakın gelecekte alanında en önde olabilecek konuma gelebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bodrum Oasis'de açtığımız mağazanın sizler ve bizler için keyifli ve kazaçlı günler getirmesini dileriz.