Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Biz Kimiz

 

Adımızın anlamı, çöl ortasında suyun, bitkilerin, yaşamın olduğu alan yani "vaha"…

7 Nisan 1998'de Bodrum'un ilk, aynı zamanda Türkiye'de bir ilçede kurulmuş ilk alışveriş, kültür, eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başladık. Vahalar nasıl çöl yolcularını suları, gölgesi ve serinliği ile karşılarsa, biz de 22 yıldır Bodrum'un sakinlerini ve yolcularını geniş alışveriş imkanı, kültür ve eğlence ile karşılıyoruz. 

Biz, tüm bu sunduklarımız ile doğu - batı senteziyle planlanmış, geleneksel Bodrum'a uyumlu mimarimiz, süs havuzları, palmiyeler, hurma ağaçları, 45 yıllık kaktüsler, üç asırlık zeytin ağaçları ve begonvilleri ile Bodrum'un vazgeçilmez 'Yaşam Alanı'yız. 

Konserlerimizi, çeşitli etkinliklerimizi yaptığımız Oasis bütününün odak noktası Gösteri Alanı, geleneksel Bodrum köy düğünlerinin, toplantılarının yapıldığı meydanlardan esinlenilmiştir. Taş Avlu, Anadolu hanlarının mimari dokusunu taşımaktadır. Restoranların, kafelerin bulunduğu Kare Avlu ise Kültür Merkezi ve sinemaların açıldığı bir açık hava fuayesi konumundadır. Tüm açık alanlarımıza, Bodrum evleri gibi kareler, dikdörtgenler, küreler, prizmalar, daireler, tentelerimize, "Bodrum Pazarları" esas oluşturmuştur. 

Biz, Bodrum'un ilk alışveriş, kültür ve eğlence merkezi, Bodrum'un Yaşam Merkeziyiz.

 

Açılış Saati : 10.00

Kapanış Saati : 22.00